5 רעיונות לאטרקציות לאירועי חברות – ההמלצות השוות ביותר

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

אירועי חברות הן חלק בלתי נפרד מהדרך של כל חברה שרוצה להתקדם ולהיות הטובה ביותר בתחומה. כל חברה מורכבת קודם כל מעובדים חרוצים שמגיעים כל בוקר לעבודה ונותנים את מקסימום יכולתם כדי שהעסק יוכל להמשיך ולהתקדם. עובדים מרוצים ושמחים מפיקים מעצמם יותר ואין ספק שיש לא מעט דרכים להביא אותם לכדי מיצוי הסיפוק שלהם הן מהעבודה המקצועית והן מבחינת ההערכה והכבוד שהם מקבלים- מופע לאירוע חברות הוא דרך נפלאה גם להביע בפני העובדים את התחושות שלכם כלפיהם וגם לגרום להם קצת להשתחרר ולהתגבש עם העובדים האחרים.

צפייה משותפת בסרט

בית הקולנוע הוא יעד מועדף על ידי רוב הישראלים, ואם אפשר לראות סרט עם כל הפינוקים ולעשות זאת ביחד עם כל החברים לעבודה זה נשמע כמו כייף גדול. אומנם במהלך הסרט אין אינטראקציה או שיח בין העובדים אבל גם לפני וגם אחרי יש את הזמן לדבר ולהתגבש כאשר הסרט הוא רק התירוץ להביא את כולם באותה השעה ולאותו מקום.

הרצאה עם דמות מרתקת

אטרקציה לאירוע חברה חייבת לטמון בתוכה כייף והנאה אבל היא בהחלט יכולה לשלב בתוכה גם משהו מעבר. הרצאה עם דמות מוכרת או דמות שיש לה סיפור חיים מעניין יכולה להיות אטרקציה יוצאת דופן שגם תכניס בעובדים שלכם מוטיבציה מיוחדת וגם תגרום להם להסתכלות קצת אחרת על החיים. בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מחליטים לצאת החוצה עם הסיפור שלהם ולהופיע בפני קהל, זה כמובן גם עוזר ומסייע לאותם אנשים להתמודד עם סיפור החיים שלהם וגם מרתק אלפי או עשרות אלפי אנשים לקבל מסרים שיכולים מאוד לעזור להם.

מופע טלפתיה

אחד האטרקציות היותר מרגשות שקיימות. מדובר במופע שמשלב בתוכו גם צחוק, גם בידור, גם הנאה, גם חוויה יוצאת דופן וגם אטרקציה מקורית ויצירתית שמעידה על חשיבה מחוץ לקופסא מצד מי שבחר אותה. מופע טלפתיה הוא מופע מיוחד בכך שהוא גם משלב את העובדים בהופעה, כלומר הם חלק בלתי נפרד מההופעה וגם גורם לכולם להכיר יותר טוב את העובדים שנמצאים איתם ביום יום.

הופעה של זמר מוכר

אופציה מעולה לא פחות מכל שאר האפשרויות העומדות בפניכם היא הופעה של זמר מוכר, זמר שיכול להרים את מצב הרוח לשמיים ויכול לגרום לשמחה ואושר עבור כל הנוכחים. כמובן שבחירת הזמר חייבת להיות בחירה שתהיה מועדפת על רוב האנשים ומומלץ לבחור זמר שמוכר על ידי כולם ולא זמר שיצליח להתחבר רק לחלק קטן מהעובדים.

חדר בריחה

אחת האטרקציות החדשות שכובשות את המדינה היא חדרי הבריחה. מדובר בחוויה יוצאת דופן שגם משלבת עבודת צוות, גם הנאה גדולה וגם חשיבה מחוץ לקופסא. לצד ההנאה והכייף המובטחים גם תוכלו לבחון מי מהעובדים שלכם אכן יודע להיות יצירתי ולעבוד תחת לחץ ומי פשוט קורס תחת העומס.

מפעיל קריוקי מורשה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר