3 רעיונות למסיבת יום הולדת כיפית ומקורית!

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

חגיגת יום הולדת היא אחת החגיגות שחייבות להיות כיפיות ומשוקעות וזאת משום שביום ההולדת של אדם אהוב אנו רוצים להפגין מולו את אהבתינו, לפנק אותו במתנות, לאגד סביבו את החברים ובני המשפחה הקרובים והאהובים ולהעביר עמו יום כיף וחגיגה יוצאת דופן ומקורית.

ואכן כיום חגיגה שמסתכמת בכמה חטיפים עוגה ומתנה היא טובה ונעימה, אך רבים מחפשים עדיין את הפעילויות הכיפיות ביותר לחגיגות מסוג זה.

אבל אילו פעילויות ורעיונות כיפיים ומקוריים יש לחגיגת יום הולדת? הנה 3 פעילויות אקסטרים שכל אחת ואחד ישמחו לבצע:

מסיבת קריוקי – מסיבת קריוקי היא דרך נהדרת לארגן חגיגה עם כל המשפחה, כאשר כיום כולם רוצים להפגין את יכולות השירה שלהם, לשיר ביחד ולחוות דרך השירים חוויות נפלאות ומגבשות. כדי ליהנות מחגיגה נפלאה יש לקבץ יחד את כל בני המשפחה, להזמין מפעיל למסיבת קריוקי, כאשר כיום ישנם שלל חברות העסוקות בתחום מספקות ציוד וכמובן ששולחות מטעמן מפעיל מיומן להעברת יום הולדת קריוקי מושלמת, כיפית ומקצועית. בכך תוכלו לשמח גם את מי שחוגג יום הולדת וגם את הסובבים שייהנו מקריוקי ממש כמו בבר או על במה מקצועית.

חדר בריחה – דרך נוספת לבלות יום הולדת מושלם היא באמצעות הליכה של קבוצת חברים אל חדר בריחה. כיום חדרי בריחה הפכו כבר מזמן לשם דבר כאשר רבים בוחרים בחדרים הפזורים בכל חלקי הארץ המציעים חדרי בילוש והרפתקאות, חדרי מתח המושפעים בסרטי מתח פופולאריים אימה, חדרי פיראטים טירות ומבוכים. בחדרים כאלה כל אחד הוא גיבור אשר מנסה להיחלץ עם חבריו מהחדר, לפתור תעלומות, להציל את האנושות והכל תוך חוויה כיפית מצחיקה ובלתי נשכחת.

טיסה בכדור פורח – אם אתם רוצים לצאת מהקופסא, תמיד תוכלו לארגן טיסה בכדור פורח שמתאימה גם למשפחות גם לזוגות כמו גם לקבוצות חברים שרוצים לצאת יחד אל פעילות נפלאה. טיסות בשמי הארץ בכדור פורח הן טיסות כיפיות מרגשות שמספקות חוויה יוצאת דופן למי שחוגג יום הולדת נפלאה עם כל החברים ועם בני המשפחה.

בחרו את אחת מהפעילויות כאשר כדי למצוא חדר בריחה ניתן ללחוץ כאן לפרטים נוספים תוך חיפוש שלל פעילויות קריוקי אצל המומחים, כמו גם טיסה בכדור פורח אצל המקצוענים והמורשים בלבד.

מפעיל קריוקי מורשה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר