שילוב קריוקי באירוע בר מצווה!

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

רק פעם אחת בחיים תחגגו לילדכם את האירוע המרגש ביותר בחייו של כל ילד יהודי: אירוע בר המצווה. למרות שכל יום הולדת הוא חגיגה גדולה, יום הולדת ה-13 הוא יום מיוחד שבו ילדכם לוקח על עצמו אחריות של אדם בוגר. אירוע שכזה לא תרצו לחגוג כמו ימי ההולדת הקודמים, אלא שתרצו לחגוג בגדול! אטרקציה מרכזית באירוע שלכם ממנפת את החוויה של ילדכם ושל האורחים, וכשהיא מגיעה בדמות קריוקי – אתם הופכים את האירוע למלודי במיוחד!

בכל מקום, בכל עונה ובאירוע בכל גודל

אחד היתרונות הבולטים ביותר של קריוקי באירוע שלכם הוא העובדה כי ניתן לשלב אותו בכל סוגי האירועים ובכל תנאי. כך לדוגמא, עמדת קריוקי יכולה להשתלב באירוע מצווה שאתם חוגגים בחצר הפרטית שלכם, בפארק העירוני הגדול אם אתם חוגגים בחגיגה קייצית תחת כיפת השמיים, וכמובן שגם במתחם אירועים. בשונה מאטרקציות אחרות שיכולות להיות עונתיות, עמדת הקריוקי לא תלויה במזג האוויר, באופי החגיגה, בגודל האירוע או בלוקיישן בו אתם חוגגים. המוסיקה מלכדת ומגבשת ומאחדת את כל האורחים שלכם באמצעות מוסיקה טובה, פירגון הדדי ושמחה גדולה.

אטרקציה שמתאימה לילדים ומבוגרים

בימי ההולדת הקודמים שחגגתם לילדכם, סביר מאד כי קהל האורחים היה מבוסס על חבריו הטובים של ילדכם. בהתאם, גם צירפתם לאירוע אטרקציה מתאימה שלבטח קלעה לטעמם של הילדים בלבד. אירוע מצווה הוא אירוע גדול יותר, משמעותי יותר ולכן גם הקהל בו מגוון. אל אירוע מסוג שכזה מזמינים לרוב גם את בני המשפחה המורחבת, כולל הדודים ובני הדודים, הסבים והסבתות ומכרים נוספים, כך שחשוב שתהיה אטרקציה שתתאים לכולם! עמדת קריוקי מתאימה לילדים בגיל מצווה, לנערים מתבגרים, לאנשים צעירים וגם לאנשים מבוגרים יותר. המוסיקה היא על זמנית, ועמדת קריוקי יכולה למנף את החוויה מהאירוע!

הציפייה של כל ילד מעוררת התרגשות גדולה

אז איך עובדת האטרקציה בפועל? הילדים באירוע בוחרים את השיר החביב עליהם ומחכים לתורם. כל ילד באירוע מקבל את הבמה לכמה דקות, כאשר הוא זוכה לפירגון ואהבה גדולה מכל החברים והאורחים באירוע. ההמתנה של כל ילד לתורו יוצרת ציפייה גדולה והתרגשות עצומה! בשונה מאטרקציות אחרות שבהן לא תמיד הילדים זוכים לבטא עצמם, עם עמדת הקריוקי כל ילד יכול לבחור את השיר האהוב עליו, לעמוד על הבמה וליהנות מהתשואות החמות.

אטרקציות נוספות לצד עמדת הקריוקי

המון הורים בוחרים לחגוג את אירוע המצווה כאירוע הפנינג גדול. לכן, במידה ואתם רוצים להוסיף אטרקציה נוספת לאירוע, יהיה כדאי לשקול מתנפחים לאירועים. ממש כמו עמדת הקריוקי, גם המתנפחים מעוררים התרגשות גדולה בקרב הילדים! המתקנים המתנפחים יכולים להגיע בגדלים שונים בהתאם לגודל האירוע שלכם, כאשר כדאי מראש לתכנן את מספר הילדים החוגגים בכדי שיהיה ניתן להעניק להם את החוויה בשלמותה!

מפעיל קריוקי מורשה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר