רעיונות ליום הולדת בכל ימות השנה

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מתקרבים ליום הולדת של הבעל? הילדה חוגגת יום הולדת ומחכה להפתעה? האישה רומזת שהיום הולדת מתקרב והיא רוצה חגיגה שונה משנה שעברה? הסבתא היקרה חוגגת יום הולדת 70? לכל האירועים השמחים הללו אנשים מחפשים רעיונות.

מי מארגן את היום הולדת?

רעיונות ליום הולדת תמיד מתקבלות בשמחה. מי שמחפש את הרעיון חייב להכיר את בעל השמחה ולדעת איזה בדיוק סוג של מסיבה יכולה להתאים לו. למשל, אנשים צנועים יעדיפו רעיון "שקט" אולי קצת חברים, בלי הרבה רעש. אנשים ביישנים כנ"ל, בדרך כלל לא מתחברים להפתעות גרנדיוזיות. לעומת זאת, אנשים בעלי אופי פעיל ורעשני דווקא יהנו לקבל מסיבת הפתעה אולי עם קריוקי וכל המשפחה החברים והשכנים. מי שמארגן את היום הולדת יכול גם להעזר בילדים, בחברים, וכך למצוא את האוכל האהוב, השיר המתאים ביותר או להכנת הסרטון היפה לחגיגה. לעיתים, אנשים רוצים להשקיע הרבה ולא לארגן מסיבה בעלת כמה שעות, אלא סוף שבוע של חגיגה או יום כיף וכו', כל אחד לפי יכולתיו. לחגיגות היותר ארוכות קשה יותר להפתיע את הצד השני מפני שצריכים לארגן מזוודות, לקחת ימי חופש מהעבודה או להעדר מהלימודים ולשם כך נדרשים מאמצים נוספים. מה שבטוח, אם זה נעשה מאהבה ורצון טוב, לא משנה אם זו הפתעה או לא – בטוח יהיה שמח ונחמד.

חגיגה בטבע

לרוצים לחגוג את ימי הולדת בטבע, במיוחד בתקופת האביב והקיץ שהילדים יותר חופשיים והימים ארוכים, ניתן לצאת לים, לגינה, ליאכטה, לנמל, לאניה וכו'. בארצינו היפה תוכלו להגיע לצפון, לכינרת ולגולן עם המזג אוויר יותר נעים או אפשר להדרים לאילת או לעין גדי. הרוצים לחסוך בהוצאות, אבל מצד שני לא לעבור על היום ההולדת בלי חגיגה מיוחדת יכולים לקבוע את מקום המסיבה בגינה ציבורית יפה, ולעשות שמח עם מוזיקה ומשחקים, להביא שולחנות ואפשר להתחלק בין המוזמנים באוכל ובשתיה.. לילדים בטוח יהיה כיף בין המתקנים והממתקים.

חגיגה בחורף

לחוגגים את יום הולדתם בחודשי החורף, אין על מה להתייאש. ישנם הרבה פינות חמות וסגורות שיכולות לשמח כל אחד. מסעדות , קולנוע , תאטרון, הופעה, מסיבת קריוקי בבית, יציאה למלון או לצימר הן רק חלק מרעיונות ליום הולדת מוצלח ושמח מאוד. גם כאן, צריך להתאים את המסיבה לבעל המסיבה, לרצונותיו וגם למצב הכלכלי. לרוצים בכל זאת לצאת לבחוץ, אפשר להגיע לחרמון, להנות מהשלג היפה והנעים.

מפעיל קריוקי מורשה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר