קריוקי למסיבת רווקות

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

ערב אחרון של רווקות

רגע לפני שהחברה הכי טובה שלך נכנסת לשמלת הכלה שעליה עבדה במשך חודשים, ונעמדת תחת החופה לצד בחיר ליבה, יש לך תפקיד אחד משמעותי למלא. התפקיד הזה הוא בעל חשיבות רבה והוא גם מאתגר למדי. ארגון מסיבת רווקות. אין ספק שארגון המסיבה הוא פרויקט של ממש, אבל אין סיבה אמיתית להיכנס לפאניקה. כל מה שאת צריכה זה לסמן "וי" על כמה פרטים טכניים (מיקום, תאריך, תפריט אוכל ושתייה, קישוטים ומוזיקה) ואז להתפנות גם לתכנון נושאים אחרים, משמעותיים מאוד ללא ספק, כמו תוכן האירוע והפעילות המרכזית שתלווה אותו. את יכולה להזמין שף אורח, קומיקאי או סקסולוגית, ואת יכולה גם לעשות משהו קצת שונה, שיגרום לכלה ולחברותיה להשתטות וליהנות – ולהזמין קריוקי למסיבת רווקות.

 

שרות ונהנות

היתרון הגדול של קריוקי למסיבת רווקות הוא שהוא פשוט משחרר ויוצר אווירה נעימה מאוד. הבנות בתחילת הערב יהיו מעט נבוכות, כך שאולי תידרשי להיות האמיצה שתתחיל (או שתנדבי את הכלה) ואת יכולה גם לפתוח את הערב בהרמת כוסית ובחלוקת צ'ייסרים למשתתפות, שהרי אלכוהול ישמח לבב אנוש וללא ספק יגרום להן להרגיש קצת יותר בנוח לשיר ולזייף. אם המסיבה מתקיימת בבית של אחת המשתתפות או בצימר שהושכר לכבוד האירוע, אחת האפשרויות המרכזיות שעומדות לרשותך היא להזמין גורם מקצועי שמחזיק ברשותו בציוד קריוקי, מיקרופונים וכמובן מאגר שירים רחב, וכך ליצור תחושה של מסיבת קריוקי פרטית.

 

מוסיפים תחרות ואקשן

אם את בוחרת באפשרות של קריוקי למסיבת רווקות, את יכולה להוסיף עוד קצת עניין וליצור תחרות בין הבנות, שהפרסים בה יהיו משעשעים ומצחיקים, או פשוט תחרות אלכוהול. אפשרות נוספת היא לתת לכל אחת מהבנות לבחור שיר שיש לו משמעות משותפת עבורה ועבור הכלה, ואת השירים הללו הן יבצעו לכבודה. אם הכלה תהיה מספיק משוחררת, היא עשויה גם להסכים לשיר שיר אחד לטובת בעלה לעתיד, אותו תנציחו כמזכרת וגם תציגו לחתן. אין ספק שמוזיקה טובה יוצרת אווירה נפלאה, וערב קריוקי יכול בהחלט להוביל את הערב הזה להצלחה גדולה.

 

אפשרויות נוספות

חשוב לזכור שאם האירוע שאת מארגנת מתקיים בלוקיישן אחר, כמו בחיק הטבע למשל, הרי שהציוד הדרוש לערב קייטרינג הוא אחר. בטבע תצטרכי לדאוג לגנרטור או לפתרון יצירתי אחר שיאפשר חשמל לצורך הפעלת מכשיר הקריוקי. מומלץ בחום להנציח את הערב הזה, גם במצלמת וידאו וגם בתמונות, כדי שכל הבנות תמיד יזכרו כמה הן נהנו במסיבת הרווקות שארגנת. הזיופים והשירים מעודדים תמיד אווירה מחשמלת בחדר ואנרגיות מדהימות, וחוויה נדירה שכזו את בהחלט רוצה לגזור ולשמור, כמה שיותר. רק חשוב שתזכרי שהערב כולו מיועד לטובת משתתפת אחת, הכלה, כך שכל פרט ופרט צריך להתאים אליה, ולמה שהיא תרצה לקבל יותר מכל.

מפעיל קריוקי מורשה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר