קריוקי לאירועי פורים

צרו איתנו קשר

קריוקי ומוזיקה הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו, החל מאירועים פרטיים, חפלות, וערבי שמחה. שירותי הקריוקי מתאימים לכל חגיגה, בעיקר, עבור ימי הולדת, חפלות, מסיבות, וימי חגים, פורים. זה הזמן לשמוח ובענק, זה הזמן להרגיש את האדרנלין בוער, וזה הזמן לשבור את כל הגבולות. חברת תומר פלוס מספקת שירותי קריוקי מקצועיים גם לאירועי פורים, לחפלות, וחגיגות משמחות.

קריוקי לאירועי פורים

חגיגת פורים בלתי נשכחת – רק עם קריוקי

פורים הינו חג המסמל שמחה, גאווה, ובו כל המסכות והתחפושות מככבות על הבמה הראשית. חגיגת פורים בלתי נשכחת צריכה להיעשות עם קייטרינג משובח, מוזיקה ושירותי קריוקי, בחירת מתחם החגיגה, ואביזרים נלווים לעיצוב הבמה. המוזיקה והקריוקי מוסיפה הרבה טעם לחגיגה.

אז איך חוגגים פורים בצורה נכונה? הנה מספר דברים שכדאי לדעת:

  1. בחירת המקום – תחילה, בחרו במקום האולטימטיבי לחגיגות הפורים. המקום יכול להיות מסעדה, מקום פרטי, השכרת וילה, או אפילו במקום ציבורי. בחירת המקום חייבת להתבצע בצורה קפדנית, יסודית, ובהתאם לפרמטרים המובילים. שימו לב: כהמלצה אישית, המקום חייב להיות מקום קרוב לכלל המשתתפים בחגיגה.
  2. השכרת נותני השירות – חגיגת פורים חייב להיכלל עם השכרת שירותיהם של נותני שירות. לדוגמא: אנשי הפקה, שירותי קייטרינג, הפעלות לילדים, דוכני מזון, ונותני שירותים נוספים. בחירתם חייבת להיעשות בקפידה רבה, הם אנשי המפתח אשר ישדרגו את חגיגות הפורים.
  3. שירותי מוזיקה וקריוקי – שירותי מוזיקה ושירותי קריוקי הם חלק בלתי נפרד מחגיגות פורים, או חגיגות אחרות. שירותי המוזיקה והקריוקי ישדרגו את החגיגה, יעצימו אותה, ויגרמו לכל המשתתפים להשתתף. לעיתים, חגיגה זו, אף מגבשת את המשתתפים.

חגיגות פורים הינם חגיגות הנמשכות כ־24 שעות ומצויות פעם אחת בשנה. לכן, מדובר בחגיגה ייחודית, מוגבלת בזמן, וכזאת שאליה צריך להיערך מראש. שירותי הקריוקי יהיו בחירה מצוינת, אידיאלית, ואולטימטיבית ביום זה. חברת תומר פלוס תספק לכם חוויה בלתי רגילה, שונה, ומרתקת.

קריוקי בפורים – מה זה כולל?

חגיגת קריוקי בפורים כוללת מערכת תאורה מתקדמת, מערכת מוזיקה וקריוקי מקצועית, מספר מיקרופונים בעוצמה גבוהה, מקרן גדול לצפייה במילות הקריוקי, וכמובן, עמדות שתייה וכיבוד קל. לעיתים, העסקה כוללת גם תחפושות ואביזרים נלווים לשדרוג החוויה. ניתן להזמין את שירותי תומר פלוס למקום החגיגה: מסעדה, מקום ציבורי, או וילה שהשכרתם.

תומר פלוס מתחייבת לספק שירות אישי, אדיב, ובהתאם לדרישותיו של הלקוח הסופי. אנחנו, חברת תומר פלוס, נדאג לעמדת קריוקי ולאביזרים הנלווים: תאורה, מערכות קריוקי ושמע, ומערכת הגברה. מחירים אטרקטיביים, מפעיל קריוקי מורשה, זמינות מרבית, ניסיון בשטח, ועוד הרבה יתרונות.

מארגנים ערב מיוחד? מסיבת פורים? או ימי הולדת? תומר פלוס הוא הפרטנר המושלם. לפרטים נוספים, לקבלת הצעת מחיר, או מידע נוסף אודות השירות חייגו עכשיו – 072-3290-652.

מפעיל קריוקי מורשה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר