קריוקי לאירועים אצל מפעיל מורשה או לא מורשה – למה כדאי

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

קריוקי לאירועים מתחלק לשני מצבים: שכירת השירות אצל מפעיל מורשה וחוקי, ושכירת מפעיל לא מורשה. ההבדל המשמעותי ביותר שמפעיל לא מורשה פועל עם מכשירים לא איכותיים מספיק, או כאלה שלא עברו תו תקן ישראלי. לעומת זאת, מפעיל מורשה של קריוקי לאירועים יבטיח לכם את שירותיו בצורה חוקית, עם מכשירים שעברו תו תקן ישראלי, ובמחירים טובים ללא ספק. היתרון בשכירת מפעיל מורשה לקריוקי היא גם מצד המקצועיות, הניסיון, והאמינות. במילים אחרות: מפעיל מורשה יודע מה הוא עושה, הוא מגיע עם רישיון פעיל לשימוש, והוא נחשב כפרטנר האמין ביותר עבור הצרכנים.

למה כדאי לשכור מפעיל מורשה?

קריוקי לאירועים הם כלי רב עוצמה ונדרש במגוון רחב של אירועים: החל מכנסי חברה, אירועי חתונה וימי הולדת, בריתות, וכל אירוע שבו נדרש לשמח את הקרובים והאורחים. בכל אירוע שבו אתם רוצים להפריח את השממה, לשמח את האורחים, קריוקי לאירועים הוא כמעט חובה. אז למה כדאי לשכור מפעיל מורשה? הנה כמה סיבות לכך:

  1. מעקב על פעילותו (רישיון מפעיל) – רישיון מפעיל הוא אחד מהסמנים אשר מעידים על יכולותיו בשטח, האמינות, ועוד. בסופו של דבר, רישיון מפעיל היא תעודת הזהות של מפעיל הקריוקי, יש עליו מעקב, והוא למד על בשרו את התחום בצורה המקצועית ביותר. בחירת מפעיל מורשה תעניק לכם את הסיכויים הגדולים ביותר ליפול על מפעיל אמין ומקצועי. מפעיל חובבן לעולם לא יחזיק ברישיון מפעיל בתוקף, וזה יתרון גדול עבורנו, הצרכנים.
  2. אמינות ומקצועיות שבא לידי ביטוי – אדם אשר מחזיק בתג או תו "מפעיל מורשה" תמיד יהיה הבחירה הטובה והאידאלית ביותר. רישיון מפעיל מורשה יינתן רק לזכאיים, רק למקצועיים, ולאמינים ביותר. בחירת מפעיל קריוקי מורשה תהיה הבחירה הטובה ביותר, להבדיל ממפעיל לא מורשה.
  3. מחירים הוגנים לכל כיס – מפעיל מורשה, ברוב המוחלט של המקרים, יספק את השירות על הצד הטוב ביותר, יחד עם מחירים הוגנים ואמינים לכל כיס. לעומת זאת, מפעיל ללא פיקוח, שלא מחזיק בתו מפעיל מורשה, יוכל לדרוש מחירים מופקעים ולא אמינים כלל. המחירים הם חלק בלתי נפרד, אנחנו מצפים מהמפעיל לגבות מחיר סימלי והוגן, ולספק את השירותים על הצד הטוב ביותר.

צרכנים חכמים יבחרו במפעיל מורשה ללא התלבטות כלל, הוא נאמן יותר לצרכנים, יש עליו מעקב וביקורות, והוא יקבל עדיפות רבה יותר באירועים שבהם נדרש להפעיל קריוקי. 3 הסיבות האלה יעניקו לכם סימנים לבחירת מפעיל מורשה. אם אתם עדיין מתלבטים, לא יודעים, או חוששים, פנו אלינו עוד היום.

כמה זה עולה – המחירים של מפעילי קריוקי מורשים

המחירים משתנים בהתאם לסוג האירוע, הדרישות מהמפעיל, כמות המשתתפים בפועל, והמיקום הנוכחי. ערב קריוקי מהנה של עד 20 משתתפים לכל היותר יעלה לכם החל מ- 800 ₪. לעומת זאת, ערב קריוקי עד 50 משתתפים יעלה לכם החל מ- 1,500 ₪. כמו כן, אם נדרש ציוד נוסף, מיקרופונים נוספים, או מערכות מתקדמות יותר, תינתן זאת באמצעות תוספת תשלום מזערית. בקיצור, המחירים נעים בין 800-1,500 ₪.

לפני שאתם בוחרים את מפעיל הקריוקי המורשה כדאי לבצע השוואת מחירים. איך עושים זאת? בשלב הראשון, בקשו הצעת מחיר מ- 5 מפעילי קריוקי שונים. בשלב השני, בדקו מהם המחירים של כל אחד ואחד מהם. ובשלב האחרון והסופי, בדקו מה כל אחד נותן ב- X מחיר. כדאי גם לבדוק עלות מול תועלת. מכאן, הבחירה בידיים שלכם, בהצלחה.

מפעיל קריוקי מורשה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר