קריוקי במועדון בת מצווה

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

הפקת בת מצווה כרוכה בהמון תכנונים – בחירת המקום, קניית אביזרים, בחירת ספקים, ועוד הרבה. במילים אחרות, מדובר בהפקה עם המון הכנות מראש, לחלק מהצרכנים, מדובר בכאב ראש ענקי. ללא צל של ספק, הפקת בת מצווה היא ארגז של כסף. מדובר בסכומים של לא פחות מ־20,000 ₪. אם זאת, קיים פתרון אידיאלי – במקום חגיגה באולם אירועים, חגיגה במועדון תחסוך לכם כסף. במאמר זה, תומר קריוקי מדברים על איך לבחור מפעיל קריוקי, וכיצד נבחר מועדון שמתאים לכך.

איך לבחור מפעיל קריוקי למועדון?

מפעיל קריוקי הינו אדם המספק שירותי מוזיקה לכל מטרה, מתמחה בהכרת כל הז'אנרים הטובים. החל מרוק ופופ, מוזיקה מזרחית וישראלית, קלאסיקות ישנות, מוזיקה בשפות זרות, ועוד הרבה. בחירת מפעיל קריוקי למועדון טמונה במידה מסוימת גם בכם – נדרש לעשות מחקר ובדיקות שונות. 

אז איך בוחרים מפעיל קריוקי מקצועי בצורה נכונה ומיטבית? בתחילה, הכירו את האיש, את האדם. בשנייה, וודאו שהוא המיועד, ניתן לבדוק זאת באמצעות המלצות וביקורות חיוביות, באינטרנט. בשלישית, בדקו אודות תיק העבודות – ניתן לבדוק כמה הוא טוב באמצעות צפייה בווידאו ושמע. ברביעית, בדקו את אמינותו של המפעיל. ניתן לעשות זאת באמצעות בדיקת המחיר וסקר השוק. בחמישית, בחנו את יכולותיו והכרת השירים. וודאו שמדובר באדם חכם, שמכיר את תחומו היטב. אלה הם 5 הפרמטרים האיכותיים לבחירת מפעיל קריוקי למועדון בר ובת מצווה! בחרו היטב.

איך בוחרים מועדון שמתאים לקריוקי?

בדומה לבחירת מפעיל קריוקי מקצועי, בחירת מועדון שמתאים לקריוקי דומה כמעט בכל המובנים. קיימת מתודולוגיה אישית ופרמטרים לבחירה, הבחירה נעשית בצורה קפדנית בהתאם לפרמטרים. בחרו במועדון שמתאים לאווירה, לאופי החגיגה, לסגנון האישי, וכמובן לרמה העיצובית המוכרת. מומלץ ורצוי שהמועדון יכיל אביזרים נלווים שיכולים להתאים לקריוקי – בלונים, מקום אקוסטי, אווירה מתאימה ונינוחה, כיבוד קל ומתאים, וכמובן, שירות אישי ואכפתי. אל תתפשרו, היו החלטיים. בנוסף, כדאי לבחור במועדון עם חוות דעת מדהימות, מקום עם תחושת ביתיות, עממיות, ועם יוקרה.

כדאי ומומלץ לבחור במועדון עם יעד אטרקטיבי שלא יקשה על הגעת האורחים, מיקום נטרלי וקרוב. לא הרבה צרכנים ניידים, וכדאי לזכור זאת. אחרת, תזדקקו לשירותי הסעות ולהוצאות כספיות. מועדון שמתאים לקריוקי אמור להכיל את הכל תחת קורת גג אחת – הכל מהכל בעסקה אחת וטובה. המחיר יהווה חשיבות בלתי נפרדת מהבחירה, כדאי לבחור במועדון שיתאים לתקציב שהגדרנו. בקיצור, בחרו במועדון שמתאים לסטייל שלכם, לרוח האווירה, וכזה שיהיה מספיק טוב גם לאורחים.

מוגש באדיבות מועדון סקופסטאר – מועדון בת מצווה

מפעיל קריוקי מורשה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר