קריאת תווים בקריוקי

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

כאשר מגיע יום חמישי אנו כבר מרגישים את סוף השבוע שמתקרב. יום חמישי הוא כמו יום חג לכולנו, לא סתם יש המון סרטונים מצחיקים ומדליקים עם השיר "היום יום חמישי" שרצים ביוטיוב, רשתות חברתיות ובווטסאפ של כולנו.

בכל שבוע אנו מחפשים דרכים יצירתיות ומהנות במיוחד לחגוג את בואו של סוף השבוע. לעיתים אנו מעדיפים לצאת לפאב עם חברים, מסעדה מפנקת עם בן הזוג או פשוט להישאר בבית עם מספר חברים טובים. החלטתם להישאר בבית ולחגוג את סוף השבוע? למה שלא תוסיפו אטרקציה מעניינת של קריוקי עם מוזיקה שאתם אוהבים.

כיום ניתן לשיר קריוקי בכל מקום בעזרת אביזרי קריוקי ניידים. ציוד קריוקי אינו כרוך באביזרים רבים אלא רק במיקרופונים, רמקול קומפקטי ופלייליסט שירים שניתן לחבר לכל ערכת קריוקי באמצעות דיסק און קי. אביזרים כאלו טובים במיוחד למסיבות קריוקי שנערכות בבית, עם מספר מצומצם של חברים. אם אתם מתכננים מסיבת קריוקי עם מספר גדול של משתתפים, תצטרכו להצטייד בציוד קריוקי מקצועי שניתן להשיג דרך חברות שונות המתמחות בכך.

מדוע מומלץ לדעת קריאת תווים בקריוקי

כל חובב מוזיקה יודע שהדבר הבסיסי ביותר שעליו לדעת הוא תווי מוזיקה. כל תו מוזיקלי מסמן צליל מסוים, כך שרצף של תווים יוצרים מוזיקה. מוזיקאים שונים כמו זמרים ונגנים על כלים שונים מוכרחים ללמוד ולדעת את כל תווי המוזיקה, ובמיוחד לקרוא ולכתוב תווי מוזיקה. זוהי הדרך היחידה להפקת שיר מוצלח.

אם אתם אוהבים מסיבות קריוקי, מומלץ מאוד שתלמדו כיצד קוראים תווי מוזיקה. נכון שקריוקי לא כרוך בנגינה אלא בשירה על פי מקצב מוכר המתנגן, ולעיתים גם מילות שיר המופיעות על המסך – אך תוכלו לשדרג את מסיבות הקריוקי שתשתתפו בהם באמצעות לימוד מוקדם של קריאת תווים וכך הנאה גדולה הרבה יותר בקריוקי.

בנוסף, כאשר תלמדו כיצד קוראים תווי מוזיקה, תוכלו "להמציא" לחן חדש לשיר מוכר שאתם אוהבים ולשיר אותו באופן שונה ומיוחד. אם תלמדו קריאת תווי מוזיקה תוכלו גם לנגן לבד במסיבות קריוקי ללא שימוש ברמקולים שינגנו את קצב השיר. זה יכול להוסיף עניין וייחודיות למסיבת הקריוקי שלכם באופן מוחלט!

מסיבות קריוקי לכל אירוע

מסיבות קריוקי מומלצות תמיד ולכל אירוע. חוץ ממסיבות ביתיות של קריוקי בימי חמישי לקבלת סוף השבוע, מסיבות כאלו מוצלחות במיוחד בכל אירוע קטן וגם גדול. הרי כולנו אוהבים לשיר ולרקוד, עם מסיבת קריוקי ניתן לעשות את זה בהנאה ענקית.

מסיבות קריוקי מומלצות במיוחד למסיבות רווקות, מסיבות יום הולדת וימי גיבוש של עובדים. השירה המשותפת והזיופים של כולם מוסיפים תמיד לאווירה של הערב, מגבשים ומהנים תמיד. כאשר אתם מתכננים מסיבת קריוקי לאירוע כזה או אחר, בדקו מול החברות השונות על השכרת ציוד מקצועי של קריוקי. העדיפו לבחור מתחם מסודר ומאורגן בו נערכות מסיבות כאלו, כך שתוכלו ליהנות גם מלוקיישן מדליק וגם מכל הציוד והאביזרים הנדרשים למסיבת קריוקי כיפית במיוחד.

מפעיל קריוקי מורשה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר