פעילויות בידור שילדים אוהבים

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

ילדים אוהבים להשתעשע. ילדים שונאים להשתעמם. נדרשת בחירה מושכלת ומדויקת של פעילויות המיועדות לילדים (חשוב לוודא כי סוג הפעילות שבוחרים מתאים לגיל הילדים שעבורם היא מיועדת). ההיצע הוא עצום: פארקי שעשועים, פארקי מים, ג'ימבורי, פינות ליטוף, קטיף פרי עצמי, גני חיות, משחקי קונסולות, מתחם משחקי לייזר ופעלולים, חברי בריחה ועוד.

פעילות בידור לילדים מסוג אחר  – להרגיש כוכבים ליום אחד 

אך מלבד לפעילויות הנ"ל, ישנן גם פעילויות בידור שיגרמו לילדיכם להרגיש כמו כוכבים ליום אחד – כגון מופעים והצגות ילדים ששם ילדים בכל הגילים יכולים לקחת חלק ולהיות חלק מהחוויה בין אם מדובר בפסטיגלים, מחזמרים או הצגות ילדים. שחלק בלתי נפרד מההנאה הוא היכרות מוקדמת שלהם את הכוכבים המופיעים בהם, השירים והתוכן שמועבר בהם.

בעוד שבהצגות ילדים, הילדים זוכים להתחכך עם הכוכבים מאחורי הקלעים, במסיבת קריוקי כל ילד יכול להרגיש זמר ליום אחד. זוהי דרך נפלאה לחגוג יום הולדת או סתם בתור בילוי חברתי או משפחתי. 

מסיבות קריוקי, שבהן משלבים שירים שילדים אוהבים; פעילות שבה ניתנת במה- תרתי משמע- לכל ילד שאוהב ורוצה לשיר ולילדים שאוהבים לבלות לשיר ולרקוד תוך בחירה חופשית של השירים האהובים. כיום יש  מתחמים ייעודיים לקיום קריוקי וניתן לבלות בהם, בחדרים ששוכרים מראש, שעות אחדות, עם אוכל או בלעדיו.כעת, שהקורונה מרחפת מעלינו, ניתן לשכור ציוד מותאם ולארגן את הפעילות במתחם פתוח.

חשוב- לתאם ציפיות

על מנת למנוע, ככל שניתן, עגמת נפש ותסכול, חשוב לתאם ציפיות מבעוד מועד, לשתף את הילדים בבחירת הפעילות, ליידע אותם על אודות התקציב שיש להורים בהינתן עלות הפעילות ושיקולים נוספים. ככל שמתאמים ציפיות מבעוד מועד, כך עשוי להימנע מפח נפש של הילדים מבחירת פעילות שלא מעניינת אותם.

חוויות לא וירטואליות

ילדים רגילים ומרבים כיום להיות שקועים במחשבים ובטלפונים, אבל ילדים, כמו מאז ומעולם, אוהבים גם את הטבע על שלל החוויות שהוא מזמן, אלא שכיום חשוב לעודד אותם לצאת אליו ובכלל לצאת החוצה, להשתתף בפעילויות שבהן משתתפים אנשים בכלל וילדים רבים בפרט. 

היצע מגוון ועשיר של פעילויות בידור מאפשר להורים לאפשר לילדיהם למצוא את האיזון הנדרש, החיוני כל כך, בין השהייה הממושכת עם עצמם בבית ובין הפעילויות החברתיות מחוץ לו. 

פעילויות תואמות גיל ו… עניין

אחד האמצעים למניעת שעמום הוא מעורבות של ילדים בפעילות. לדוגמה: פעילות של קריוקי הוא מתכון למעורבות פעילה של הילדים. בחירת השיר, ההגשה יוצרת עניין, הביצוע יכול להיות מלהיב ולהקפיץ ולגרום ליתר המשתתפים לקחת חלק מההפעלה.

כך גם הצגות ומופעי בידור, תתפלאו אבל יש מגוון רחב של הצגות ילדים ומופעי בידור שמותאמות לפי גיל. התכנים שמועברים בהם מותאמים לגיל הצופים ובכך יוצרות עניין רב בצופים

לא לשכוח את כללי הבטיחות במיוחד בתקופה מיוחדת זו

בעוד משבר הקורונה בעיצומו- חלות מגבלות על התקהלויות וממילא מצטמצמות האפשרויות, אבל עדיין, בהינתן החובה להקפיד לשמור על כל הוראות הבטיחות וההנחיות שניתנות לכולנו, ניתן לקיים פעילויות שונות ומגוונות, בעיקר במתחמים פתוחים, באוויר הצח, בחיק הטבע ובפארקים.

מפעיל קריוקי מורשה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר