מתנפחים לילדים להשכרה

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מתנפחים לילדים להשכרה הופכים כל יום הולדת למרגש

אירוע לילדים הוא אירוע שלעיתים נהוג להקל בו ראש. המבוגרים המארגנים בטוחים שהילדים יעסיקו את עצמם כנאות ולא תמיד טורחים לצייד אותם במשחקים או פעילויות כנדרש, מה שהופך את המסיבה לשעמום אחד גדול. ילדים אוהבים אקשן, השתוללויות, צבעים והפתעות ומסיבה בלי כל אלה פשוט לא תהיה מסיבת יום הולדת טובה דיה. כדי לא לבאס את חוגגי יום ההולדת וחבריהם, אנחנו מציעים פתרון מושלם – מתנפחים לילדים להשכרה.

זוהי אמנם אטרקציה מוכרת ולא חדשנית במיוחד, אבל החוויה שהיא מעניקה לילדים היא מדהימה לאין שיעור. נוסף לחגיגיות והצבעוניות, מתנפחים לילדים להשכרה הם למעשה הפעלה ספורטיבית ומעייפת במיוחד כך שתוכלו להיות בטוחים שבתום האירוע כולם יהיו מותשים ומרוצים. נוסף על כך, התכנון והיצירה של מתקנים מתנפלים לילדים בוססו לחלוטין על טובתם והנאתם של הילדים, וזה מה שהופך אותם לכל כך אהובים על ילדים.

ההשקעה הכספית על מתנפחים לילדים להשכרה היא לא גדולה בהתחשב בתמורה האדירה שמקבלים כאשר מארגנים אירוע עם מתקנים מתנפחים. גם האווירה של האירוע משתפרת באחת, הנראות שלו צבעונית ומזמינה, וגם החוויה שהילדים מקבלים היא בלתי שגרתית. העלות של מתקנים להשכרה היא הרבה יותר ממשתלמת – היא נמוכה יותר ממה שתשלמו על מתקנים קבועים שאינכם באמת צריכים, וגם כל המעטפת הלוגיסטית של ההקמה והפירוק נכנסת במחיר ההזמנה.

עוד יתרון משמעותי של מתנפחים לילדים להשכרה הוא הזמינות והגיוון. ישנם המון מתקנים מתנפחים בצורות וגדלים שונים ובכל מיני עיצובים כך שכל ילד יוכל למצוא את הסיפור האהוב עליו. הזמינות מתבטאת ביכולת ההקמה המהירה של המתקנים – הלוא הם האטרקציה המרכזית של האירוע ורצוי שתהיה מוכנה כבר עם הגעת האורחים. כל שעליכם לעשות כדי להקים את האטרקציה הוא פשוט לנפח אותה – בלי להכין ציוד מראש, להיגרר להכנות ארוכות ומושקעות וכדומה.

למה צריך לשים לב כשבוחרים מתנפחים לילדים להשכרה?

  1. שימו לב שהחברה ממנה אתם משכירים את המתקנים מקפידה על כללי הבטיחות וכל התקנות הנדרשות בתחום המתנפחים. אף אחד לא היה רוצה שהאירוע שלו יהפוך לאסון רק מפני שלא בדק היטב מיהם הספקים של האטרקציות לאירוע שלו. הילדים שלנו הם הדבר החשוב ביותר ואין סיבה לזלזל בבטיחות שלהם ולסכן אותם.
  2. חשוב לבחור מתקנים מתנפחים בהתאם לגודל האזור שמוקצב לאירוע שלכם. אם מדובר על חצר של בית, לא כל מתקן ולא בכל כמות יתאימו לאירוע. לעומת זאת, אם בחרתם לגוג בפארק ציבורי גדול, תוכלו להתרחב הרבה יותר ולאפשר לילדים יותר אופציות משחק.
  3. בדקו שהחברה ממנה אתם מזמינים את המתקנים היא חברה מנוסה שציודה כבר נבדק והוכח כתקין. בקשו לקרוא חוות דעת או ביקורות ואפילו לראות תמונות וסרטוני וידאו של המתנפחים. בדקו שאתם עומדים לקבל בדיוק את התמורה שעליה אתם מתכוונים לשלם.

 

מפעיל קריוקי מורשה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר