מסיבת אוזניות

צרו איתנו קשר

מסיבת אוזניות עם תומר פלוס

אם עד היום התרגלתם למסיבת ריקודים רועשת שהמוזיקה נמצאת לצד הרמקולים הכירו את הדבר הבא – מסיבת אוזניות. כן, יש דבר כזה. מסיבת אוזניות הינה מסיבה ובה המוזיקה נשמעת על ידי מקור אחד ובלעדי – אוזניות האודיו האיכותיות. במסיבת אוזניות כל המשתתפים מקבלים אוזניות, אוזניות אלחוטיות שרק בהם יהיה ניתן לשמוע את כל המוזיקה, בצורה איכותית, נקיה, וממוקדת. בדף זה, תומר פלוס מספר לראשונה על מסיבת אוזניות: יתרונותיה, אודותיה, ועוד הרבה.

מסיבת אוזניות

מהם היתרונות בהזמנת מסיבת אוזניות לילדים?

ברוב המוחלט, מסיבת אוזניות מיועדת לילדים. אם זאת, בשנים האחרונות, גם בני נוער התאהבו. למסיבת האוזניות הפופולארית ישנם יתרונות רבים, ואם זאת, ישנם גם חסרונות, כמו בכל דבר אחר. אז למה כדאי לערוך מסיבת אוזניות לילדים? מהם היתרונות במסיבה שכזו? הנה מספר יתרונות:

  1. עולם אחר לגמרי – מסיבת אוזניות מעניקה כניסה לעולם אחר לגמרי, חוויה שונה ומיוחדת. מהרגע שאתם מכסים את האוזניים עם האוזניות אתם צוללים לגן עדן של ממש. רק אתם שם, אתם והמוזיקה המעוררת חושים. לעומת מסיבה רגילה, כאן החוויה עצומה לגמרי.*כניסה למציאות אחרת, בועה שעוטפת אתכם ומכניסה אתכם לעולם אחר.
  2. אין הגבלות – מסיבת ריקודים רגילה כוללת המון רעש, ומכאן נכנסים ההגבלות. על פי החוקים בישראל, מסיבה הכוללת רעש בשטח פרטי או ציבורי עם שכנים הינה עד 12 בלילה. לעומת זאת, מסיבת אוזניות לא כוללת רעש ולכן ניתנת ומאושרת ללא הגבלות. במילים אחרות, מסיבת האוזניות הבאה שלכם יכולה להיות גם עד 3 בלילה, ללא תלונות.*חוק הרעש בלילות לא חל על מסיבה מסוג זה.
  3. ניתנת למימוש בכל מקום אפשרי – מסיבה רגילה מחייבת הכנות מראש ובחירת המקום. לעומת זאת, מסיבת אוזניות ניתנת לביצוע בכל מקום אפשרי – בחצר, בטבע, בכל מקום. לפיכך, מדובר ביתרון עצום, השטח לא מגביל את המשתתפים באף צורה, הכל אפשרי.*אפשרי לביצוע בכל מקום אפשרי, כל שטח ציבורי או פרטי.
  4. כמה פעמים הייתם בערב קריוקי, מסיבת ריקודים? ואז בדיוק שכל הכיף התחיל, המשטרה הופיעה בדלת. עצרה את כל המסיבה וכולם הלכו הביתה.

עם מסיבת אוזניות, לעולם המשטרה לא תגיע, משום שניתן להתחיל עם האוזניות קצת לפני שהמשטרה תגיע … ויהיה אפשר לחגוג, לרקוד ולשיר עד השעות הקטנות של הלילה.

אלה הם 4 היתרונות הבולטים בהזמנת מסיבת אוזניות לילדים, אם זאת, קיימים יתרונות נוספים. החיסרון המשמעותי במסיבת אוזניות הינה האינטראקציה. במסיבת אוזניות האינטראקציה קשה. למרות זאת, היתרונות עולים על החסרונות פי 10, ולכן, הכדאיות מאוד משתלמת ומוצדקת.

מסיבת אוזניות לבת מצווה – האם זה באמת מתאים?

מסיבת אוזניות לבת מצווה מאוד כדאית, משתלמת, ובעיקר מיועדת לקהל הצעיר והיפה – הנקבות. ילדות אוהבות מוזיקה, ריקודים, ולכן, מסיבת אוזניות לבת מצווה תהיה הבחירה הטובה ביותר. בנוסף, לעומת חגיגות בת מצווה אחרות, כאשר מסיבת האוזניות נכנסת לתמונה, דבר זה מרחיק את הבנות מהטכנולוגיה – מסכים, טלפונים חכמים, ועוד. ביום הזה, הבנות מתרכזות רק בריקודים.

למה דווקא תומר פלוס?

תומר פלוס הינו מפעיל קריוקי מורשה, מתמחה בקריוקי לאירועים וחגיגות, וכן, במסיבת אוזניות. מדובר בשירות חדש שנועד לפעול כאטרקציה נוספת שתקפיץ את החגיגה לרמות אחרות לגמרי. למה בעצם לבחור דווקא בי? הנה מספר סיבות: הראשונה, שירות אישי. השנייה, אמינות. השלישית, אחריות. אני מבטיח לספק את החוויה הטובה ביותר עבורכם, חוויה שלא תשכחו הרבה מאוד זמן.

הנה חלק מיתרונותיי הבלעדיים – מפעיל קריוקי מורשה, זמינות מידית, טכנולוגיה ברמה גבוהה מאוד, מחירים הגונים ואמינים לצרכן, וניסיון בשטח והימנעות מהפתעות בטיחותיות. לפרטים נוספים, חייגו עכשיו – 072-3290-652.

מפעיל קריוקי מורשה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר