להשכיר ציוד קריוקי או להזמין מפעיל?

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

אחת האטרקציות היותר נחשבות היום במגוון אירועים היא חווית הקריוקי. הקריוקי, אשר מקורו ביפן, פרושו ביפנית הוא בעצם תזמורת ריקה. הקריוקי הוא בעצם חווית שירה שבה האנשים שרים במיקרופון, כשברקע מושמע הפלייבק של השיר המושר, ובאמצעות מקרן מוקרנות מילות השיר ומילות השיר מסומנות בסימונים שונים כדי להבהיר את המילה במנגינה. הסימונים הם בצבע שונה או באותיות קופצות, וכך יוכל אדם לשיר גם אם הוא לא מכיר את מילות השיר כראוי. כפי שניתן לראות הקריוקי מתאים למגוון סוגי אירועים כמו ערבי שירה, ימי הולדת, ערבי גיבוש לעובדים, ועוד. אחת ההתלבטויות של בעלי האירוע היא האם להשכיר ציוד קריוקי או להזמין מפעיל, לכן במאמר זה נעשה לכם סדר בדברים.

יתרונות השכרת ציוד קריוקי 

להשכרת ציוד קריוקי יש מגוון יתרונות שניתן למנות:

  • הרכבת ערכת הקריוקי – הרכבת הערכה הינה פשוטה וקלה, ואינה מצריכה מאמץ מיוחד. כדי להבהיר היטב את קלות ההרכבה עובד מתחייב לעבור עם השוכר שלב אחר שלב כדי לראות, שהוא אכן מסוגל להפעיל את הערכה בקלות וכדי לוודא שהיא אכן פועלת.
  • תפעול ערכת הקריוקי – ערכת הקריוקי מגיעה עם מחשב נייד ועם רשימת שירים להשמעה כל מה שנותר לכם הוא לבחור שיר ולהשמיע אותו.
  • אחריות – אתם אחראים על ניהול האירוע ללא הגבלת זמן 

אך למרות כל היתרונות האמורים למפעיל קריוקי ישנם יתרונות שהם עולים על השכרת ציוד קלה ככל שתהיה.

למפעיל קריוקי ישנם יתרונות רבים והם:

  • אין לכם אחריות על האירוע – במידה והחלטתם להזמין את אטרקציית הקריוקי עליכם לדעת כי האטרקציה דורשת כי אדם יהיה אחראי על הפעלת הציוד והתקינות שלו. במידה ואינכם רוצים שחבר קרוב או בן משפחה יפסידו את האירוע או לא יוכלו להשתתף בו כראוי. תזמינו מפעיל קריוקי הוא אדם מקצועי המכיר את המכשיר לפרטיו ויכול לנהל ערב מושלם .
  • שיתוף הקהל – ההבדל בין ערב קריוקי מוצלח לערב לא מוצלח נעוצה רק בדבר אחד שיתוף הקהל לא כל אדם יודע ויכול לפנות אל הקהל ולשכנע אותו לעלות אל הבמה ולשיר, לכן מפעיל מנוסה יודע להנחות את הערב, ולדבר אל הקהל כך שאפילו הביישנים ביותר יעלו אל הבמה.
  • תפעול האירוע – מפעיל מנוסה יפעיל את האירוע ויגרום לו להיות תוסס ושמח הוא יכול בהתחלה להתחיל בשירה קבוצתית, ואז להזמין זמרים שישירו.
  • התאמה לסוג הקהל – מפעיל מנוסה יוכל להתאים את עצמו לאופי הקהל לדוגמא: קריוקי לילדים או למבוגרים. 

אצלנו בחברת תומר הפקות מעבר למפעילים מורשים יש גם השכרת ציוד לאירועים מבטיחים לכם חוויה נהדרת של שימוש בציוד קריוקי קל להרכבה ולתפעול עם רשימת עדכנית. כולל כל האביזרים הנלווים במידה, ותרצו מפעיל אנו נוכל לספק לכם מפעיל מעולה לחוויה מושלמת. 

מפעיל קריוקי מורשה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר