כיצד לשלב בין קריוקי וסטנדאפ באירוע שלכם ?

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

כשהיינו ילדים האירועים והמסיבות היו פשוטים, ממתקים, משחקים, עוגה וליצן. עם השנים גדלנו והציפיות שלנו מהאירועים מטבע הדברים גדלו גם הן. כל אירוע מנסה להעפיל על קודמו בתמונות שרואים לאחר האירוע ברשתות החברתיות. בעידן הרשתות החברתיות אנו כבר לא עושים אירוע רק לשם האירוע או להנאתינו הפרטית, אלא אנו עושים אירוע למען יראו וייראו, מה שנקרא. לאחרונה נדמה כי טרנד הקריוקי תופס כמו פטריות לאחר הגשם, ונמצא תחת כל פיסת עץ רענן, מכל מרפסת בעיר הקרובה למקום מגוריכם ניתן כיום לשמוע אנשים מוציאים את גרונם על מנת להשתוות לקול הבוקע מהמכונה.

סיבה למסיבה

הקריוקי מגיע אלינו מיפן, ארץ השמש העולה, ומשמעותו, תזמורת ריקה, לעיתים זה אכן נשמע ככה בחלק מהמקרים. אז בימים שלנו שאין כמעט יום בשבוע שאין איזה תכנית ריאליטי של מוזיקה בטלוויזיה, כל אחד רוצה להרגיש קצת כמו כוכב נולד, כך הוא מגשים את חלומו הרטוב לשיר מול אנשים שלרוב לא יגידו לו את האמת וימחאו לו כפיים ויתנו לו הרגשת גדולה. בדיוק אז כשכוכב האירוע ו"ילד" היום הולדת ירגיש על גג העולם, יגיע מופעי סטנד אפ שקצת יחזיר אותו לקרקע ויגרום לו ולחבריו לצחוק טיפה על עצמם. כי אין כמו לצחוק על עצמינו זה הדבר הטוב ביותר שיש. מסיבת יום הולדת סטנד אפ ומסיבות Roast הפכו לנפוצות בישראל, מיד אחרי שהגיעו דרך בארה”ב. הקונספט שלהן הוא בדיחות או מופע הומוריסטי העוסק בנוכחים במסיבה. אבל, יש להיזהר כאן, כי מסיבות מסוג זה יכולות להתאים לבעלי חוש הומור מפותח בלבד. הדבר האחרון שאתם רוצים הוא לדרוך על “יבלת” נסתרת של בעל או בעלת  השמחה, שבדיוק כרגע עוברים משבר גיל כזה או אחר.

מסיבות נושא

מסיבות נושא נהפכו גם הן מאד נפוצות לאחרונה, אלה מסיבות בהן בעל השמחה בוחר את הנושא, זה יכול להיות מגוון נושאים, סרטים, מדינות, כדורגל וכו'. ואז ניתן לשלב כל מיני משחקי חברה הקשורים לנושא הנבחר, זה יכול להיות מאד מגבש ומחבר אפילו אם עברתם כבר את גיל העשרה. טרנד נוסף שצובר תאוצה הוא חדרי הבריחה, אסקייפ רום, חדרים שבאים אליהם בקבוצות קטנות ומנסים לענות על חידות בכדי לעבור לחדר הבא, גם מעשיר את הידע, גם מגבש וגם אחלה של בילוי. כמו כן ניתן גם למשקיעים מביניכם להשכיר צימר כלשהו או וילה ללילה אחד ולחגוג כמו במסיבת רווקים, או לחילופין מי שהתמזל מזלו ויש לו יום הולדת בקיץ, קומזיץ בים זו דרך נפלאה לחגוג וגם יותר זולה מווילה. לא חייבים להתחתן כדי להנות. לסיכום לא משנה על איזו דרך תעדיפו ללכת העיקר שתשמחו כי יום הולדת בא רק פעם בשנה.

מפעיל קריוקי מורשה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר