טיפים איך לעשות ערב קריוקי בלתי נשכח

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

כדי לעשות ערב קריוקי למשפחה, לחברים או לעמיתים לעבודה לא צריך לעבוד קשה.
כדי לארגן קריוקי תוכלו לסדר כמה דברים בסלון בבית או בחצר, אפשרות נוספת שהפכה למבוקשת מאוד בשנים האחרונות היא חדר קריוקי פרטי.
מה צריך עבור ערב קריוקי ביתי? ומה איך אפשר לקצר את התהליך עם חדרי קריוקי פרטיים הפזורים ברחבי ישראל?

למי מתאים ערב קריוקי?

אחת הפעילויות המהנות ביותר בישראל היא קריוקי, ערב מוזיקלי המתאים לכל הגילאים ועבור כל אירוע משמח ומגבש.
ערב קריוקי מתאים למבוגרים וגם לילדים ונוער וגם אם אין לכם אירוע מיוחד, יום הולדת, מסיבת רווקות/רווקים או קריוקי לעובדים – פעילות קריוקי מתאימה גם לעוד יציאה מהנה של חברים.
ערב קריוקי מהנה תוכלו לעשות בבית או בחדר קריוקי פרטי, כל אחת מהאפשרויות דורשת השקעה כספית ותכנון ברמות משתנות, ההנאה המוזיקלית מובטחת.

ארגון קריוקי ביתי

כדי לארגן קריוקי בבית לא צריכים להיות מתכנני אירועים גדולים, כל מה שעליכם לעשות הוא להשתמש בסרטוני קריוקי של יוטיוב או אתרי קריוקי שונים המאפשרים שירים וקליפים לקריוקי בעברית ובאנגלית.
הכינו רשימה של הדברים שצריך לקריוקי ביתי: חיבור מחשב נייח או נייד לטלוויזיה או מקרן, הגברה, מיקסר (תלוי באיכות שאותה תרצו להשקיע), מיקרופונים, החלטה עם המשתתפים על הז'אנר העיקרי של ערב הקריוקי או ארגון רשימת שירים, אוכל ושתייה לאורחים, שולחנות וכסאות.
אם אתם קבוצה קטנה, תוכלו לעשות את ערב הקריוקי בסלון ובמידה ואתם קבוצה גדולה יותר תצטרכו לערוך את הקריוקי בחצר הבית.

ארגון קריוקי ביתי דורשת תכנון, במידה ואתם מארחים באירוע על חשבונכם ייתכנו הוצאות של מאות שקלים לכל קריוקי ביתי (תלוי ברמת ההשקעה), אחרת תוכלו לאסוף כסף מהמזומנים או לארגן רשימה של דברים שכל מוזמן צריך להביא.
להבדיל משירותי חדר קריוקי פרטי, קריוקי ביתי דורש סידור וארגון לפני ערב הקריוקי וכן איסוף וארגון לאחר הערב, מומלץ לקחת זאת בחשבון.
על אף היותו נפוץ וכזה המבוצע כמה פעמים בשנה אצל חלק מהמארגנים, קריוקי ביתי הוא אתגר גם בנושא ההפרעה לשכנים ואכיפת הרעש, מומלץ להודיע לשכנים כמה ימים לפני הקריוקי (אולי אפילו להזמין אותם) וכן לא להרעיש מעבר לשעה 11 בלילה.
במידה והרעשתם מעבר לשעות המנוחה, אתם עלולים לקבל דו"ח ועד החרמת ציוד ההגברה.

חדרי קריוקי פרטיים: בוחרים, מזמינים וחוגגים

אפשרות נוספת שלא דורשת ארגון מיוחד היא חדרי קריוקי פרטיים – חדרי קריוקי במרכז, בדרום ובצפון.
חדרי קריוקי פרטיים הפכו למבוקשים ביותר בשנים האחרונות וזאת מהסיבה שאין צורך בארגון וסידור, אין הפרעה לשכנים, איכות הסאונד גבוהה, מגוון השירים גדול ואיכותי וכן גדלי החדרים מגיעים בגדלים שונים.
חדרי הקריוקי הנפוצים בישראל מופעלים ע"י פלאג אין, מי און דה מייק, ביט בוקס ומפעילים שונים נוספים.

מפעיל קריוקי מורשה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר