הסעות אוטובוסים לאירועים

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

חברת הסעות אוטובוסים לאירועים

 

תחבורה נוחה היא אחד הדברים אשר משפיעים רבות על איכות חיינו. יכולתו של אדם להגיע לעבודתו בצורה רגועה ומסודרת, יכולתם של תלמידים להגיע לבית הספר וממנו בבטיחות, האפשרות לטייל ברחבי הארץ ועוד קשורים קשר ישיר לתחבורה. שירות הסעות אוטובוסים הוא שירות חשוב ונדרש מאוד עם אורח החיים שלנו אותו מאפיינים מהירות ומעברים ממקום למקום באופן אינטנסיבי. מתי כדאי להשתמש בשירותיה של חברת הסעות? מהן האפשרויות העומדות לרשות הלקוח ואיך לבחור חברה מתאימה?

 

הסעות לאירועים – נוחות ובטיחות

 

אירועים במסגרת מוסדות שונים כמו בתי ספר וגנים, קייטנות, מקומות עבודה וגם של אישים מהארץ ומחו"ל כגון דיפלומטים, פמליות של שרים ועוד נעשים בעזרתן של חברת הסעות. כאשר מדובר על אירועים, במיוחד כאלה בהם הנסיעה נמשכת מעל שעה, חשובה מאוד נוחות ואיכות הנסיעה. נוחות המושבים, תקינות המערכות כמו המזגן, מערכת הסאונד וגם מערכת וידאו הן חשובות גם כשמדובר בהסעות של תלמידים. כאשר מדובר על אישי ציבור הכוללים גם דיפלומטים מחו"ל ישנן חברות המציעות הסעות VIP. מדובר על אוטובוסים בעלי חלונות כהים המעניקים תחושת פרטיות, בר משקאות ושלל פינוקים המבטיחים נסיעה מהנה ורגועה.

 

הסעות לאירועי תלמידים – נהג ומורה כאחד

 

כמעט כל בית ספר נמצא בקשר עם חברת הסעות אוטובוסים המסיעה את התלמידים על בסיס יומיומי אל בית הספר וממנו מעבר להסעות באירועים מיוחדים. על מנת לבחור את החברה המתאימה להסעת תלמידים, יש לבחון בשבע עיניים את האישורים והרשיונות שברשותה לגבי תקינות הרכבים. בנוסף יש לבדוק האם הנהג עבר הכשרה מיוחד ויש לו אישור להסיע תלמידים. נהג המסיע תלמידים נוטל עליו אחריות רבה לשלומם ועליו, בנוסף, לנהיגה זהירה, לדאוג גם לכך שאינם מתפרעים ברכב ושהם חגורים בחגורות בטיחות אשר חובה שיהיו בכל מושבי האוטובוס.

 

כיצד לבחור חברה מתאימה?

בכדי לבחור חברת הסעות אוטובוסים מתאימה כדאי לבדוק קודם כל שזו חברה אמינה, ותיקה, בעלת אישורים ורשיונות. יש לבדוק שיש ברשותה כמות גדולה של כלי רכב, במיוחד כאשר מדובר על הסעת עובדים בחברה גדולה. יש לבדוק שהרכבים עוברים בדיקה מדי חודש וכמובן שגם המחירים הוגנים. היום ניתן להשוות באמצעות האינטרנט בין חברות שונות, בין התנאים והמחירים המוצעים אך כמובן שהחלטה צריכה להתקבל רק לאחר מפגש עם מנהל החברה פנים מול פנים.

מפעיל קריוקי מורשה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר