בת המצווה – חגיגה גדולה הלילה

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

 

ילדים הם שמחה, ובדיוק בגלל השמחה שהם מביאים אל החיים שלנו מדי יום ביומו, אנחנו אוהבים לפנק אותם ולהרעיף עליהם את כל האהבה היוצאת מגופנו. ישנו יום בשנה שבו העולם עוצר מלכת וכל תשומת הלב שלנו מופנית אליהם והאהבה הגדולה שלנו אליהם מורגשת יותר מבכל יום בשנה: יום ההולדת. במהלך חייהם יהיה יום הולדת מיוחד אשר יזכר כמרגש ומיוחד יותר מהאחרים: אירוע בר או בת המצווה. ביום ההולדת הזה נפרדים הילדים שלנו מהילדות ועושים את הצעד הראשון בדרך אל גיל ההתבגרות והחיים הבוגרים. את יום ההולדת הזה אנחנו נחגוג להם במסיבה גדולה שעתידה להיזכר לעוד המון שנים.

 

לשמח את האורחים – קריוקי

ישנם דברים אשר הפכו לקלאסיקה חקוקה באבן ונדמה שהם כאן כדי להישאר. כשנחשוב על אטרקציה לבת המצווה של בתנו, נחשוב על אטרקציה אשר יכולה להיות חביבה על כלל האורחים ושתוכל לשמח ולהרים את האירוע. אטרקציה כדוגמת קריוקי מלכדת, משמחת ויוצרת חוויה בידורית וחברתית עבור כלל האורחים באירוע. הקריוקי מאפשר לנו לשיר ולהשתטות וההילה הנוצרת סביבה האטרקציה הזו מעניקה לנו מימד חווייתי ומבדר גם יחד.

 

לשמח את הבת שלנו – שיר לבת מצווה

בנות רבות רואות בחגיגת בת המצווה מעין התגשמות חלום קטן הפועם בלבן. כשם שישנה תסרוקת ושמלה חגיגית, כעת ישנו טרנד בולט שאף בת לא פוסחת עליו: הקלטת שיר וצילום קליפ. הקלטת שיר לבת מצווה הינה המתנה הגדולה ביותר שתוכלו לתת לבתכם. בקליפ הזה בת המצווה הופכת לכוכבת נוצצת אשר שרה ומפזזת ומעניקה לאורחים מימד בידורי ואומנותי ואתם כהורים הופכים להיות הורים גאים עוד יותר בבתכם המוכשרת. את השיר והקליפ מצלמים מבעוד מועד עם חברה אשר מפיקה קליפים מהסוג הזה ואת ההקרנה שלו עושים בפני האורחים בערב האירוע החגיגי.

 

מזכרת לאורחים – מגנט

כולנו היינו נוכחים באירועים אשר אירחו בתחומם צלמים אשר מפיקים מגנטים כמזכרת מהאירוע. מדובר באטרקציה יחסית זולה אשר בכל פעם מחדש נוצר סביבה באז מטורף והאורחים יוצאים נשכרים. מעבר לעובדה שהאורחים שמחים להצטלם ולקחת מגנט בדמותם לביתם בסוף הערב, הרי שמדובר גם במזכרת שתהיה לאורחים מהאירוע שלכם וזה מה שהופך את האטרקציה הזו לכזו הראויה להיקרא "מזכרת". באירוע כמו בת מצווה אשר ינכחו בו הרבה מחברייה של בתכם, הרי שמדובר בהנאה צרופה עבורם וחוויה נפלאה.

 

זמר אורח

בעת שיש תקציב להורים, הרי שהשמיים הם הגבול. הורים רבים בעלי אמצעים גם מוכנים להשקיע סכום נוסף באירוע בת המצווה על מנת להביא אל האירוע את הזמר האהוב על בתם. לגילאים האלו יש את כוכבי הנוער שלהם וגיבורי תרבות אשר מגיעים לחגוג גם אירועים מהסוג הזה והם מהווים עבור החוגגת הגשמת חלום של ממש ועבור חברייה האורחים ערב בלתי נשכח עליו ידובר עוד רבות.

מפעיל קריוקי מורשה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר