אישורי הגעה לחתונה

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

לארגן חתונה או אירוע בין אם זה אירוע גדול כמו חתונה או אירוע קטן כמו בריתה דורש תכנון לא פשוט. האירוע הגדול ביותר שנארגן בחיינו הוא החתונה שלנו, בדרך כלל. ארגון אירוע דורש המון צומת לב וראש גדול, בין בשלב התכנון ובין בשלב ההוצאה לפועל. אחד הפרטים החשובים ביותר שחובה לשים לב אליהם בארגון חתונה או בר מצווה הוא – מהו אחוז המוזמנים שבאמת יגיע לאירוע שלנו? האם 100% יגיעו? התשובה היא ממש לא. בשביל לדעת נתונים חשובים כאלה צריך לקחת חברת אישורי הגעה וסידורי הושבה כמו חברת Save A Date אישורי הגעה לחתונה אשר מתמחה בתחום ההפקות אירועים וניהול מוזמנים לפני ואחרי האירוע. בעזרת האמצעים הדיגיטלים שלנו, נוכל להגיד לכם את המספר הכי מדויק של האורחים שאכן מתכוונים להגיע לאירוע שלכם ואפילו לדאוג לכל אחד למקום ישיבה מוגדר מראש. בדרך כלל חברת אישורי הגעה וסידורי הושבה פועלת באינטרס אחד בלבד והוא לחסוך כסף לזוג שמתחתן או שעושה אירוע לבן שגדל או לבן שנולד.

מהם היתרונות של אישורי הגעה בSMS

כאשר אנו נדרשים לארגן אירוע מכל סוג שהוא, אנחנו צריכים לקבל את האישור של כל מוזמן ומוזמן באשר להגעתו אל האירוע כדי שנידע כמה מנות להזמין מהקיטרינג וכמה נצטרך לשלם לאולם האירועים באשר לאוכל ולכמות השולחנות שנפתח. אם פעם היינו צריכים לטלפן לכל אחד מהמוזמנים כדי לבדוק ישירות מולם האם הם מגייעם היום אפשר לקבל את התחזית שאנו רוצים בעזרת הודעות SMS לפלאפון ישירות. כך גם לנו וגם לאורחים היקרים שהזמנו לאירוע לאשר הגעה או להודיע שהם לא מגיעים.

בעזרת אישורי הגעה תוכלו להגשים את האירוע שלכם בצורה הנעימה ביותר

אישורי הגעה לחתונה הם אחת מהדרכים המומלצות ביותר לנהל את האירוע ולהגשים את עצמכם ביחד עם בן זוגם ללא הוצאות כספיות גדולות והפסדים מיותרים. כאשר אתם מארגנים אירוע כל שהוא, חתונה, ברית, אפילו כנס לעובדי החברה וחשוב לכם שכולם יגיעו לאירוע אבל עדיין רוצים לוודא זאת מומלץ שתשתמשו באישורי ההגעה של אחת מהחברות המומלצות. תמיד עדיף לשאול חבר שהתרשם מחברה שהייתה אצלנו באירוע או לחפש בגוגל "חברת אישורי הגעה לחתונה".

איך אישורי ההגעה יחסכו לכם כסף רב?

אז איך באמת ובצורה הפרקטית ביותר תחסכו כסף? זה עובד בדיוק כך. אתם מארגנים אירועים גדול ורב מוזמנים, צריך לשלם לאולם האירועים או הקיטרינג לפי מנה ולא לפי שולחן, וכל אורח שתצליחו לחסוך ולדעת מראש שהוא לא יגיע יוזיל את עלות האירוע שלכם באחד חלקי כמות המוזמנים. כל אורח שהוזמן לאירוע יודיע בהודעה שיקבל, ואם לא יודיע בראשונה – יודיע בשנייה ובשלישית, המטרה הסופית היא לתפוס קרוב ל100% מהאורחים בהודעות SMS של אישורי הגעה.

 

מקווה שחסכנו לכם כמה שקלים ☺

מפעיל קריוקי מורשה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר