איך עושים ערב גיבוש עם קריוקי לכל הצוות

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מרגישים שהצוות שלכם זקוק לגיבוש? רוצים להשקיע בו קצת יותר ולראות אותו עובד בשיתוף פעולה מלא? אם כך, אין ספק שאפשר להבין אתכם, כי מי לא היה רוצה לדאוג לכך שצוות העובדים ייתן מעצמו את הטוב ביותר? לכן כדאי לחשוב איך אתם מגיעים ליעד הזה ואיך אתם מגשימים את המטרה הזאת: להפוך את צוות העובדים לכמה שיותר מגובש? ההמלצה שלנו היא להשקיע בערב גיבוש ואין ספק שקריוקי זו יכולה להיות אופציה טובה. זה לא במקרה שבהרבה חברות ועסקים לוקחים את העובדים לערבי קריוקי מהנים, אז למה שלא תנסו את זה גם אתם?

מהם היתרונות של ערב קריוקי לעובדים?

אם מעולם לא עשיתם ערב קריוקי לעובדים אתם אולי תוהים מהם היתרונות של בילוי כזה וכדאי שתדעו: העובדים שלכם יחזרו אחרת לגמרי לעומת איך שהם יגיעו לחוויה כזאת. אומנם זה נכון שיש גם עובדים שלא ירגישו בנוח, יתקשו להתחבר בהתחלה לעניין ויתביישו לעלות ולשיר, אך מדהים לראות כיצד בסוף האירוע כולם כבר ישירו בקולי קולות. היתרון הוא שאתם יוצאים עם העובדים שלהם מהשגרה, נפגשים במקום אחר שהוא לא המשרד ונותנים לכל אחד מהם להביע צד אחר שיש באישיות שלו. בנוסף לכך, אם אתם רוצים שערב הקריוקי יהיה הצלחה שאי אפשר להפסיק להיזכר בה, אנחנו ממליצים לכם:

  • לבחור מפעיל קריוקי מקצועי
  • לשלב גם אלכוהול בכל החגיגה
  • לדאוג לאוכל טוב ולשירותי קייטרינג מתקדמים

בצורה כזאת תוכלו להיות בטוחים שחשבתם על הכול ואין ספק שערב הגיבוש הקרוב לצוות יהיה משהו שתמיד יהיה לכם נעים להיזכר בו.

פעילויות גיבוש נוספות לצוות העובדים

כבר יצא לכם לעשות ערב קריוקי לעובדים ואתם מחפשים עכשיו דווקא רעיון אחר? אם כך, אנחנו מציעים לכם לחשוב, בין היתר, על סדנאות גיבוש לעובדים כמו סדנאות בישול מהנות. לבשל ביחד זה אומר לא רק ללמוד מתכונים וטכניקות חדשו אלא גם ליהנות מהחוויה וליצור דברים במשותף. אתם תראו שהעובדים שלכם יוכלו להתחבר מאוד לעניין הזה ובמיוחד אם תוסיפו בסדנת הבישול גם אלמנט של תחרות שיכול להצחיק ולהוסיף עניין.

התכנון המקצועי הוא זה שעושה את ההבדל

זה לא משנה על איזה סוג של ערב גיבוש לעובדים חשבתם, כי בין אם מדובר על ערב קריוקי, סדנת בישול או כל מיני חוויות אחרות, כדאי לעשות הכול כדי שהאירוע יהיה מוצלח מאוד. זה אומר שעליכם לפנות אל הטובים ביותר, לבקש מהם סיוע ולארגן בצורה כזאת את החוויה. ערב גיבוש לכל העובדים זה משהו שגם תצטרכו להשקיע בו לא מעט כסף ולכן, אם אפשר לעשות זאת תוך הקפדה על שירות מקצועי ומוביל, למה לא? אתם תראו שאם תשלבו מספר ערבי גיבוש כאלה לצוות העובדים שלכם לאורך השנה התוצאה הסופית תהיה צוות שעובד בצורה טובה יותר, משתף פעולה וגם נהנה להגיע למשרד בכל יום מחדש.

מפעיל קריוקי מורשה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר