איזה גנרטור צריך לקריוקי

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

איזה גנרטור צריך לקריוקי

בימינו יש הרבה אפשרויות להנעים את זמן האורחים במסגרת מסיבה בבית, או כשיוצאים לערב בטבע. אחת הדרכים – בשירת קריוקי משותפת. זהו בילוי מהנה במיוחד המאפשר לכל אחד להרגיש זמר לזמן קצר (לעיתים קצר מאוד, בהתאם לסיבולת של החברים ואהבתם הבלתי תלויה כלפיכם). עם זאת, על מנת ליהנות מהחוויה בצורה מושלמת, יש לדאוג לציוד האיכותי ביותר שיעשה את עבודתו נאמנה ולא יגרום לכם לכל בעיה או אי נוחות. אחד המרכיבים החשובים של ערב קריוקי מוצלח זה כמובן הגנרטור. כמו הרבה דברים אחרים, גם את טיבו של גנרטור ניתן להעריך בצורה האובייקטיבית ביותר כאשר משווים פעולה של אחד טוב לעומת אחד פחות טוב – מבחינת איכות, או מבחינת מצבו הטכני. עם זאת, על מנת שהגנרטור יעבוד בצורה הטובה ביותר ויספק את החוויה הרצויה, צריך לדאוג למצוא את המוצר האיכותי ביותר בתחום.

מה מאפיין גנרטור איכותי?

גנרטור מתאפיין במספר גורמים בסיסיים החשובים לפעולתו:

  • תפוקה – לכמה עבודה מספיק מיכל דלק אחד בגנרטור?
  • פעילות שוטפת – ללא עצירת בלתי רצויות באמצע, זה הרבה יותר חשוב בקריוקי (לעומת השמעת מוזיקה רגילה), משום שהפסקה בשיא השיר יכולה להרוס את כל מצב הרוח גם לאדם ששר וגם למאזינים שלא יירצו להתאכזב באותה מידה מאוחר יותר.
  • משקל – פעמים רבות מדובר בקבוצות חברים ולא הפקות גדולות, שזה אומר שהגנרטור מגיע למקום באמצעות הרכב של אחד מהמשתתפים, מה שדורש שהמכשיר לא יהיה כבד מדי.
  • גודל – גם אם נראה שגודל ומשקל זה שני מרכיבים של אותו הדבר, בפועל יכול להיות שמשקל המכשיר יהיה סביר, אך הגודל מסורבל ולא נוח להסעה ברכב. לכן יש לשים לב בנפרד גם לגודל ולוודא שיש לכם כלי רכב שיכול להביא את חוויית הקריוקי לכל מקום שתבחרו ללא קושי רב.

מה דרוש על מנת ליהנות מקריוקי?
על מנת שתהיה לכם מסיבת קריוקי בלתי נשכחת במקום שבו אין הספקת חשמל שוטפת – זה קודם כל מכשיר הקריוקי עצמו, עם כל השירים. שנית, עבור חוויה מלאה יש צורך גם במקרן שיראה את מילות השירים. בנוסף צריך מיקרופון מתאים לשירה של אנשים שאינם זמרים מקצועיים. ולבסוף, צריך קהל שמוכן לסוג זה של בידור, ישתף פעולה ולא יגרום לכך שכל העבודה שלכם בהספקת המוצרים הדרושים לקריוקי הייתה לשווא. ושתהיה לכולנו שירה נעימה ומהנה בחברה הטובה ביותר שאפשר לדמיין!

מפעיל קריוקי מורשה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר