אטרקציות שאפשר לשלב עם קריוקי

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

קריוקי היא פעילות מוזיקה עשירה אשר מלווה בפלייבק ללא זמר. מקורה הראשוני, היא ביפן. ברוב המקרים, לקריוקי, מלווה גם מסך הקרנה עם תזמון המילים של השיר. את הקריוקי בישראל, מפעילים, אנשי ומפעילי קריוקי, חברות הפקה, ואנשי מפתח מתחום המוזיקה והבידור. הקריוקי, מתאים לימי הולדת, ימי פעילות וכיף, ועוד. הקריוקי, מתאים גם בשילוב של אטרקציות לילדים.

אלו אטרקציות אפשר לשלב עם קריוקי?

ערב קריוקי משלב בתוכו מוזיקה ים תיכונית, ישראלית, וקלאסית. המוזיקה והקריוקי ייבחרו בקפידה על ידי אופיו של החגיגה או האירוע. בכל ערב קריוקי, לכל לקוח, הקריוקי נבחר בקפידה. לפניכם מספר אטרקציות שימושיות ופופולאריות שבהם הקריוקי משתלב כמו כפפה ליד:

  1. ערב חברה – ערב חברה הינה פעילות שמטרתה לגבש את עובדי החברה, ליצור מגעים בין אישיים, וקצת להנות. ערבי החברה בישראל, הולכים יד ביד עם ערב הקריוקי. זוהי, ההזדמנות המושלמת לשלב קריוקי אישי לצד חברי הצוות של המשרד.
  2. ימי הולדת ומסיבות – ימי הולדת ומסיבות פנאי חייבות לכלול מוזיקה מתאימה ומיוחדת. שילוב של מפעיל קריוקי לאטרקציות אלו, יהיו הבחירה הכי טובה שתעשו. הילדים נהנים, המבוגרים שרים את השירים האהובים, וכולם פשוט מרוצים! Win-win.
  3. חפלות אישיות – ערב בין חברים טובים, הנקרא בשפה מסוימת, חפלה. חייבת לכלול בין השאר, את עמדת הקריוקי האהובה, שירים מזרחיים או ים תיכוניים, ומסך הקרנה. לרוב, בימי שישי-שבת, או ביום חמישי בערב. על ידי הזמנת מפעיל קריוקי, החפלה הפרטית בבית תקבל משמעות חדשה ויוצאת דופן. ערב שירה עם כל החברים הטובים.

מלבד זאת, תוכלו לשלב את הקריוקי עם אטרקציות לילדים, אטרקציות לצילום ועמדות סלפי, הפעלות לילדים, והיד עוד נטויה. שירותי מפעיל קריוקי מתאים לכל חגיגה ולכל אווירה שתבחרו. הזמנת מפעיל לערב הקריוקי תשדרג את החוויה, האווירה, ותאפשר לכם להנות מכל רגע.

מופעי קרקס – אטרקציה ייחודית שמתאימה עם קריוקי

אטרקציה זו, נחשבת כלא שגרתית, לא צפויה, וכזאת שממנה הילדים נהנים הכי הרבה. הכירו את האטרקציה שמשגעת את ישראל – מופעי קרקס. מופעי קרקס, היא אטרקציה ייחודית לילדים. בה, שוכרים את שירותי של האומן למגוון רחב של הפעלות, פעלולים מדליקים, והרבה הנאה לילדים. 

לצד האטרקציה הזו, תוכלו לשלב גם את מפעיל הקריוקי להנאה מושלמת. לרוב, מדובר, במופע מרתק אשר מתאים לכל המשפחה, לילדים קטנים עד בוגרים. כל אחד יכול להנות ממנה, כל אחד בדרכו הייחודית. מופע קרקס מתאים לקהל החרדי, לילדים עד גיל 12, למשפחות ולזוגות, לכולם.

אטרקציה זו, מתאימה לימי הולדת, לאירועים, ואפילו כוללת כמה סדנאות ממש טובות. בין המופעים, תוכלו לצפות ב: מופעי אש, הולכי קביים, דמויות ליצן, ופעלולים ממש מדליקים.

לפרטים נוספים אודות מופעי קרקס בקרו באתר – https://www.kirkasyosi.co.il.

מפעיל קריוקי מורשה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר