אטרקציות מהנות ובלתי נשכחות לבת מצווה

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מסיבת בת מצווה היא תמיד אירוע מרגש, לנערה עצמה וגם למשפחה. באופן טבעי יש רצון לספק לאורחים שמגיעים לחגוג עם בת ה-12 את המעבר מילדות לבגרות, או לפחות לראשיתה של בגרות, חוויה מלהיבה במיוחד, והדרך האפקטיבית ביותר היא אטרקציות. אילו אטרקציות הופכות בת מצווה לבאמת בלתי נשכחת? הנה 4 המלצות.

די ג'י שמפעיל את הילדים

מוזיקה מייצרת אנרגיות חיוביות מאוד. בנוסף, רבים ורבות אוהבים לשיר בעצמם, ובאווירה המתאימה גם היותר ביישנים שמחים לעלות על הבמה ולהופיע, גם אם הם לא הזמרים הכי מוכשרים בעולם. בהתאם קריוקי הוא אטרקציה מהנה במיוחד: גם להיטים אהובים, גם הזדמנות לנערת בת המצווה ולחבריה להיות כוכבים לרגע, גם שירה ביחד (ורגעים של קרבה אמיתית במהלכה), וגם המון סרטונים שעוד תחזרו אליהם שוב ושוב גם אחרי שהמסיבה מסתיימת. מעבר לכל הנ"ל, הקריוקי הוא הפעלה מעולה לבני ובנות ה-12, כך שאין רגעים משעממים במהלך האירוע, אלא להפך, בכל דקה ודקה יש התרחשות מעניינת.

עמדת צילום לבת מצווה

בני ובנות נוער (ולא רק הם, כמובן) אוהבים לתעד את עצמם. הם מצטלמים בכל הזדמנות, ומן הסתם בבת מצווה, כשכולם לבושים יפה ונראים מצוין, המוטיבציה להנציח את הרגעים המהנים גבוהה במיוחד.

לכן, עמדת צילום לבת מצווה היא אטרקציה מוצלחת, גם במציאות שבה כל סמארטפון הוא מצלמה משוכללת. הסיבה כך היא שלעמדת צילום יש ערך מוסף. ליתר דיוק, כדאי לבחור עמדה שלא רק מתעדת את החוגגים והחוגגות, אלא עושה זאת בדרך ייחודית.

למשל, עמדת צילום קומיקס שמנפיקה במקום תמונות רגילות תמונות דמויות קומיקס של המשתתפים – דמויות שמצד אחד דומות להם מאוד ומצד שני מוסיפות טאץ' מעניין ויוצא דופן (ותמיד גם מחמיא). עוד אופציה היא עמדת צילום 360 שמייצרת סרטונים עם אפקטים מרשימים. בכל מקרה חשוב לוודא שהעמדה מסוגלת לספק את התוצרים בזמן קצר, מאחר שבגיל 12 עדיין ישנה ציפייה לסיפוק מידי.

קיר צילום מעוצב 

כידוע, אין הזדמנות שנייה ליצור רושם ראשוני. הכלל הזה נכון גם באירועים, ולכן מומלץ לבחור לפחות אטרקציה אחת שתתבלט לעיני האורחים מיד כשהם נכנסים לחלל שבו נערכת בת המצווה. דוגמה טובה לאטרקציה כזו היא לב פרחים ענק – גם צבעוני, גם מדגיש את מוטיב הרגש וגם מזוהה עם צמיחה ובעצם מסמל את הגדילה של בת ה-12. אופציה נפוצה נוספת היא אותיות ענקיות המרכיבות את שמה של כלת השמחה, כשאפשר לבחור גם באותיות עץ מוארות.

כניסה מרשימה של כלת בת המצווה

אטרקציה נוספת שמייצרת רגעים בלתי נשכחים במסיבות בת מצווה היא שובל קונפטי. את הקונפטי מומלץ לפזר במהלך הכניסה של בת ה-12 למקום שבו חוגגים איתה את יום ההולדת המשמעותי, ואפשר גם לשמור אותו לרגע אחר שבו רוצים ליצור אפקט של וואו. בכל מקרה מובטח אימפקט מרשים ומן הסתם כל האורחים ישלפו סמארטפונים וינציחו אותו.

מפעיל קריוקי מורשה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר