אטרקציות לאירועים – מה כדאי להזמין בחורף

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

הממשלה הציבה בפנינו הרבה אתגרים במהלך התקופה האחרונה. תקופת הקורונה קשה לכולנו, הרבה מאוד דברים השתנו, והרבה עסקים חדלו מלהתקיים או נסגרו בעקבות הסגר הכללי. המדינה עצמה איננה יודעת מה היא רוצה מעצמה, וזה מציב את התושבים בבלבול שלם. כעת, הגיע החורף. בחורף, בצל הקורונה, נוכל לעשות הרבה דברים, אילו דברים? במאמר זה נפרט.

קצת על התקופה הקיימת – הקורונה

נגיף הקורונה עשה חיים לא פשוטים לכל העולם – כל הממשלות די נתקעות בימים אלה. לעומת זאת, התושבים במצב הרבה יותר גרוע – בקושי יוצאים מהבית, הפחד מהמגפה, והחיים שהשתנו מקצה לקצה – לאף אחד זה לא קל… ועדיין, אנחנו לא צריכים לוותר על הדברים הקטנים שעשינו בעבר. אטרקציות לאירועים קיימים גם בתוקפת הקורונה, וגם בעונות החורף ואביב, ואיתם יש תמיד חידוש. בכל מקרה, אם אתם מתכננים אטרקציה מסוימת, שימו לב להנחיות הקפדניות של המדינה: חבישת מסכות, ריחוק של 2 מטרים מאדם לאדם, שטיפת ידיים כל חצי שעה-שעה. וההמלצה שלנו? תמנעו גם מלחיצות ידיים.

3 אטרקציות מובילות שתוכלו ליישם בחורף בצל הקורונה

תקופת הקורונה היא שם רגיש לחלק רב מהאנשים, הריחוק החברתי קיים מאז ומתמיד, ולחלק מהאנשים הרבה יותר קשה להסתגל למציאות הקיימת. ועדיין, תחום האירועים הוא תחום שצרכנים רבים נעזרים בו מעת לעת, גם בתקופת הקורונה ישנם דברים שלא נוכל לוותר עליהם. אז מה עושים בחורף? בצל הקורונה האיומה? בפסקה זו, נספק לכם את שלושת האטרקציות החמות והמובילות.

אז מה ניתן לעשות בחורף בצל הקורונה? הנה כמה אטרקציות מובילות:

  1. חדרי בריחה עד הבית – בתקופת הקורונה, הרבה מאוד חברות ועסקים הסתגלו למציאות החדשה. אתמול, בחדשות הערב, פורסם אטרקציה חדשה: חדרי בריחה שמביאה את כל הרעיון לבית של המבודדים ושל התושבים. ניתן להזמין את השירות מדף הפייסבוק של Qase Israel.
  2. לימוזינה לחתונה – חוגגים חתונה בצל הקורונה? אל תוותרו על הדברים החשובים באמת! ע"פ ההנחיות ניתן לחגוג חתונה בקפסולות, וניתן להגיע לחתונה בלימוזינה מפוארת בהתאם להנחיות של משרד הבריאות.
  3. יציאה לטבע – נכון לכתיבת שורות אלה, ע"פ ההנחיות ניתן ומומלץ לצאת לטבע ולקיים אטרקציות בהתאם להנחיות מדינת ישראל. איזה אטרקציות נוכל לעשות בטבע? פיקניק נחמד יכול להיות טוב, רכיבה על סוסים, רכיבה עם טרקטורונים בשטח, ואפילו ללכת לכמה אגמים נהדרים בדרום.

אלה הם שלושת האטרקציות המומלצות ביותר בתקופת הקורונה ובעונת החורף שכבר החלה. אם תהיו קצת יצירתיים, תוכלו לגלות אטרקציות מדהימות ונוספות כמו – מנהרת הכותל שבירושלים, פעילות על הקרח באילת, ואטרקציות נוספות שתוכלו לעשות בצל הקורונה יחד עם משפחתכם.

הגבלות בזמן חגיגת אירועים – מה ההנחיות לחודש הקרוב

עדיין ניתן לחגוג אירועים ולשמוח גם בתוקפת הסגר. מקודם פירטנו אודות 3 האטרקציות הנפוצות ביותר לתקופת החורף, ואיתם קיימים הגבלות והנחיות שנצטרך ליישם.

אז מהם ההגבלות? הנה התנאים שאתם חייבים לשמור:

  1. התקהלות של אנשים – ע"פ ההנחיות של משרד הבריאות, ההתקהלות המותרת באזורים פתוחים היא עד 20 אנשים בסה"כ. במקומות סגורים יותר ההתקהלות מותרת עד 10 אנשים. לא ניתן לקיים אירועים ונופש ללא קפסולות או חילוק האנשים לקבוצות ולחדרים.
  2. שמירה על מרחק פיזי – משרד הבריאות מצהיר: כל אחד ואחת מאיתנו חייב לשמור על מרחק פיזי של שני מטרים ומעלה, וככל האפשר להתרחק מהמולה של התקהלויות ואנשים.
  3. חבישה ועטייה של מסכות – ההנחיה הראשונה ביותר של משרד הבריאות הייתה חבישת מסכה. גם היום, חבישת מסכות היא הנחייה מחייבת ואף אחד לא יכול לקבל עליה פטור. באירועים שמתרחשים, חבישה ועטיית מסכות היא בגדר חובה ולא כהמלצה.

אלה הם שלושת ההגבלות וההנחיות שאתם חייבים ליישם בשטח – בין אם אתם במקום ציבורי, או פרטי שבו אתם מקיימים פעילות מסוימת. שלושת החוקים האלה חייבים להתקיים, מי שיפר אותם יהיה חשוף לקנס של אלפי שקלים.

מפעיל קריוקי מורשה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר