אוזניות קשת אלחוטיות

צרו איתנו קשר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

ישראלים רבים אוהבים מאד לשיר ולכן הם שמחים מאד כאשר מגיע מפעיל מורשה של קריוקי לחגיגת יום הולדת, אירוע חברה, או כל מסיבה משמחת אחרת. 

תיאום ערב קריוקי 

כדי לשמח את האורחים באירוע משפחתי או אירוע עסקי, מזמינים אופציה של קריוקי. המפעיל המקצועי מגיע עם הציוד המשוכלל והמתקדם ביותר ומעביר ערב מלא בשמחה לכל המשתתפים. בהתאם לגילם של המוזמנים, לאופיים של השירים האהובים עליהם ולבקשות של המארחים, מפעיל הקריוקי מכין פלייליסט מעולה, כדי שהקהל ייהנה מהמוסיקה המשובחת מתחילתו של הערב ועד סופו. 

קריוקי לבר מצווה 

די ג'יי או מפעיל קריוקי לאירוע בת מצווה, יכין מראש בתיאום עם חתן השמחה את רשימת השירים שאהובים על בני גילו כיוון שיהיו בחגיגה הרבה נערים ונערות בגילו ובמקרים רבים הם אוהבים ז'אנרים ספציפיים ושירים שמתנגנים כעת שוב ושוב ברדיו ובטלוויזיה. כדי לאפשר להם ליהנות ולרקוד על רחבת הריקודים מתחילתו של הערב ועד סופו, כדאי לשכור את שירותיו של אדם מקצועי המגיע למקום עם קונסולות יוצאות דופן, אוזניות קשת אלחוטיות וכל הציוד הנוסף הדרוש לו . 

די ג'י בערב חברה 

ערב חברה נועדו ליצור לעובדים הווי שהוא מחוץ לפעילות היום יומית במשרד והאינטראקציה ביניהם שהיא בנושאים עסקיים. כדי שיהיה ביניהם קשר מעולה, אין כמו מוסיקה טובה שתחבר ביניהם. לכן מגיע לערב חברה די ג'יי מצוין שהכין מראש את הפלייליסט של השירים המובילים שלבטח יקפיצו את רוב העובדים לרחבת הריקודים. בהתחשב בגילאים של המוזמנים, יהיו סוגים שונים של מוסיקה בעברית, בלועזית ובעיקר מוסיקה שכולם אוהבים. 

קריוקי לחברים 

חברים ששרים יחד מגבירים את החיבור זה לזה ולכן כאשר מגיע מפעיל מורשה של קריוקי, הוא מכין מראש את השירים שקיימת סבירות גבוהה שהחברים ירצו לשיר יחד. יש חברים שירצו לשירי שירי ארץ ישראל כמו שירי הלהקות הצבאיות והמון זמרים וזמרות אהובים. 

אחרים יעדיפו שירים עבריים ים תיכוניים אהובים, את השירים ששומעים לאורך כל היום בתחנות הרדיו השונות ואת הקליפים שמככבים בערוצים המובילים כמו יו טיוב.

כדי להיות מדויק הדי ג'יי שם אוזניות קשת אלחוטיות ומקשיב למוסיקה שעולה כדי לוודא שמדובר בשיר שבחר, כך הוא שומע את כל הדקות של השיר ובמקביל מכין את השיר הבא שימשיך את תחושת השמחה וההתלהבות על רחבת הריקודים. אין ספק שלמוסיקה יש חלק משמעותי ביותר בהצלחתו של האירוע. 

מפעיל קריוקי מורשה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

חדש באתר